تاريخ : | | نویسنده : 24linuxhosting

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران به ارسال نامه ای خطاب به رئیس جمهوری اسلامی ایران ضمن بیان انتقاداتی در حوزه های سیاسی و مدیریت میراث فرهنگی، عملکرد رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را منطبق بر معیارهای اصولگرایی ندانست و سپس با اشاره به حضور پر رنگ وی در کنار رئیس جمهور نوشت: میزان ارادت شما به مشایی براستی قابل درک نیست.

به گزارش مهر در نامه عباس سلیمی نمین به دکتر احمدی نژاد آمده است: مصدع شدم نکته ای را با وجود اندک دانستن تاثیرگذاری آن معروض دارم. در حالیکه انتظار می رفت در قبال انتقادات به حق جامعه نسبت به اظهارات بی اساس و نابجای آقای مشایی موضعی بازخواست گونه داشته باشید ، در مصاحبه مطبوعاتی خود در ترکیه که مستقیماً از برخی شبکه های ایران پخش می گردید و همچنین در مراسم پرتاب ماهواره " سفیر امید "، ایشان را طبق رویه گذشته در کنار خود قرار دادید که به نوعی واکنش نامناسب نسبت به سخن حق تلقی می شد.

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ افزوده است: این میزان ارادت شما نسبت به کسی که عملکردهایش چندان با اصولگرایی تطبیق نمی کند براستی قابل درک نیست. برای نمونه آیا عملکرد آقای مشایی در مورد (32 هزار ) الواح ایرانی که سالهاست آمریکائیها آنها را در اختیار گرفته اند و بازپس نمی دهند مورد توجه شما قرار گرفته است؟ توضیح آنکه بعد از صدور حکم یک دادگاه محلی در آمریکا برای به حراج گذاشتن این الواح، سازمان میراث فرهنگی ایران می توانست ضمن بسیج احساسات ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی در ایران علیه این اقدام، بسیاری از واقعیتهای تاریخی را برای ملت ایران روشن سازد که از آن جمله جعل تاریخ باستان توسط صهیونیستها در دوران پهلوی اول است.

سلیمی نمین ادامه داده "دانشگاه شیکاکو به عنوان مجری جعل هویت تاریخی ما سالهاست ( از سال 1314 ) چندین هزار لوح را که می تواند واقعیتهای تاریخی را روشن سازد از دسترس ما دور ساخته و به ایران باز نمی گرداند. جناب آقای مشایی به جای اتخاذ موضع قاطع در برابر این عملکرد دانشگاه شیکاگو، متاسفانه اجازه داده است عوامل این دانشگاه مجدداً به ایران باز گردند و کاوشگری های حسابگرانه خود را در کشورمان از سر گیرند.

وی در انتهای نامه آوره است: اینجانب حسب وظیفه در آن ایام طی چند ملاقات حضوری و ارائه مستندات بسیار خواستار شدم که از این فرصت استثنایی برای اصلاح تاریخ سازی صهیونیستی استفاده شود اما متاسفانه جناب آقای مشایی با وجود اعلام همراهی لفظی، در عمل نه تنها احساسات ملت ایران را علیه جاعلان تاریخ این سرزمین برنینگیختند بلکه سازمان میراث فرهنگی سعی کرد به نوعی مردم را به بی تفاوتی سوق دهد. از آنجا که از مسائل مورد اشاره نزدیک به سه سال می گذرد، ضمن تقدیم نسخه ای از یکی از نامه های خویش، امید است این مدت فرصت کافی برای ارزیابی عملکردهای آقای مشایی در اختیار گذاشته باشید. از صراحت خویش پوزش می طلبم و امیدوارم خداوند شما را در راه ارائه تعریف جامعی از اصولگرایی موفق و موید گرداند.

سلیمی نمین به پیوست این نامه، رونوشت نامه ای در همین زمینه به تاریخ 12 اسفند 85 خطاب به رحیم مشایی را برای رئیس جمهور ارسال کرده است.

حسین شریعتمداری مدیر مسوول کیهان نیز امروز طی یادداشتی ابراز امیدواری کرده که "همین امروز" دکتر احمدی نژاد مشایی را از سمت معاونت رئیس جمهوری برکنار کند.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.