اخبار حوادث - دستگیری آدمربایان در 30 دقیقه/ ربودن مرد بدهکار در میدان تلویزیون

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: پس از اعلام يك فقره آدم ربايی در مشهد، پليس در اقدامی ضربتی و در كمتر از 30دقيقه متهمان را دستگير و فرد گروگان گرفته شده را نجات داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سردار بهمن امیری مقدم بعدازظهر چهارشنبه با حضور در جمع خبرنگاران از وقوع یک فقره آدم ربایی نافرجام در مشهد و دستگیری عاملان آن خبر داد.
 
فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی در توضیح جزئیات این خبر اظهاركرد: در پی یك فقره آدم ربایی در محدوده میدان تلویزیون و جام عسل مشهد، پلیس بلافاصله باتوجه به حساسیت موضوع وارد عمل شد و تحقیقات خود را در این رابطه آغاز کرد.
 
وی ادامه داد: بررسی های اولیه پلیس حاکی از آن بود كه سرنشینان یك دستگاه خودروی سمند، مرد ۳۵ ساله ای را ربودند و لذا با توجه به مسیر فرار متهمان به سمت غرب مشهد، مشخصات ظاهری آدم ربایان و خودروی آنها به تمامی تیم های گشت و کنترل پلیس اعلام شد.
 
سرتیپ امیری مقدم با اشاره به سرعت عمل پلیس در این پرونده گفت: با اجرای طرح مهار و در كمتر 30دقیقه تیم های گشتی کلانتری الهیه خودروی مذكور را در یكی از خیابان های این منطقه شناسایی و در اقدامی ضربتی خودرو را متوقف كردند.
 
رئیس پلیس خراسان رضوی ادامه داد: در این عملیات سه متهم به آدم ربایی بازداشت و فرد گروگان در حالی كه دست هایش با طناب بسته شده بود، از چنگ آنان نجات یافت.
 
امیری مقدم بیان داشت: برابر بررسی های اولیه، اختلافات مالی انگیزه آدم ربایی اعلام شده، اما برای روشن شدن ابعاد مبهم پرونده، كارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان، تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کرده اند.
اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.