تاريخ : | | نویسنده : 24linuxhosting

 

چمنيان: به شهرداري تعهد دارم

تصميم‌گيري با پرسپوليسي‌هاست

چمنيان: به شهرداري تعهد دارم

گزينه مربيگري پرسپوليس گفت: دستياري در تيمي مانند پرسپوليس براي هر مربي مي‌تواند مطلوب باشد اما دوست دارم هر جا بيشتر مؤثر هستم، فعاليت کنم.

عباس چمنيان گفت: از روز گذشته کار را با شهرداري ياسوج آغاز کرديم تا براي رقابت‌هاي ليگ دسته اول آماده شويم. تغيير مديريت مشکلي به وجود نياورد تا کار را با قدرت آغاز کنيم.

وي در مورد اينکه گزينه‌هاي مربيگري ديگري از جمله فيروز کريمي براي شهرداري در نظر گرفته شده بودند، گفت: در فوتبال ما از اين مسائل زياد اتفاق مي‌افتد و قبل از آغاز فصل بازيکنان و مربيان به چند تيم مي‌پيوندند. در اين مورد مشکل خاصي وجود ندارد و پس از گذشت يک هفته همه مسائل حل خواهد شد. اينکه يک مربي با چند تيم قرارداد مي‌بندد فقط مختص فوتبال ما است.

چمنيان درباره اينکه نام وي به عنوان يکي از گزينه‌هاي دستياري حميد استيلي در پرسپوليس مطرح شده، تأکيد کرد: روز شنبه جلسه‌اي با مسئولان باشگاه پرسپوليس از جمله کاشاني، استيلي و مايلي‌کهن برگزار کردم. در اين جلسه صحبت‌هايي مطرح و تصميم‌گيري به بعد موکول شد تا در آينده اين موضوع نهايي شود.

وي در پاسخ به اين سؤال که با توجه به قرارداد با شهرداري، دستياري استيلي را قبول خواهد کرد، گفت: کار را با شهرداري آغاز کرده‌ام و ديگر به اين تيم متعهد هستم. اين موضوع که باشگاه پرسپوليس چه تصميمي بگيرد و در آينده چه اتفاقي بيفتد يک بحث ديگر است. البته تأکيد مي‌کنم قبل از اينکه با شهرداري کار را آغاز کنم با پرسپوليسي‌ها صحبت کرده بودم.

گزينه مربيگري پرسپوليس در خصوص اينکه آيا علاقه‌اي به حضور در اين تيم دارد خاطرنشان کرد: مربي حرفه‌ا‌ي هرجا شرايط برايش فراهم باشد کار مي‌کند، اما واژه حرفه‌اي در فوتبال ما فقط به حرف است و در عمل کمتر چيزي از حرفه‌اي‌گري مي‌بينم.

وي ادامه داد: بحث دستياري در تيمي مانند پرسپوليس براي هر مربي مي‌تواند مطلوب باشد اما موردي که در جلسه با مسئولان پرسپوليس مطرح کردم اين بود که دوست دارم هر جا بيشتر مؤثر هستم، فعاليت کنم.

چمنيان يادآور شد: براي حضور در جمع سرخپوشان به عنوان مربي اگر بخواهم به اسم پرسپوليس بسنده کنم، برايم افتخار است اما خيلي مطلوب نيست، اگر بتوانم تأثيرگذار باشم حضور در پرسپوليس مناسب است.

وي در پاسخ به اين سؤال که اگر به عنوان مربي پرسپوليس انتخاب شود، باتوجه به قراردادش با شهرداري ياسوج به اين تيم مي‌رود يا خير، گفت: با کاشاني در اين مورد هم صحبت کردم و قرار شد در صورتي که به عنوان مربي اين تيم انتخاب شوم، رايزني‌هاي لازم با شهرداري ياسوج انجام ‌شود تا کمک حميد استيلي در پرسپوليس شوم.

چمنيان در مورد اينکه تا چه زمان تکليفش روشن خواهد شد، عنوان کرد: قرار شد مسئولان پرسپوليس تصميم بگيرند. فعلاً که خبري نيست. از روز شنبه که جلسه داشتيم تا امروز اتفاق خاصي رخ نداده است.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.