اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

خوراندن شربت ليموي مسموم؛ شيوه رمال متجاوز

رييس پليس آگاهي استان البرز از دستگيري رمالي خبر داد كه با خوراندن سه ليوان شربت آب ليموي مسموم به يك زن تجاوز كرده بود.

سرهنگ گل صباحي در گفت و گو با (ايسنا)، با بيان اينكه در 16 تيرماه سال جاري پرونده‌اي از يكي از كلانتري‌هاي كرج مبني بر رمالي و بي‌هوش كردن زوجي جوان توسط فردي به نام «علي» براي رسيدگي به اين پليس ارجاع داده شد گفت: بر اساس مستندات پرونده، ماموران واحد گشت كلانتري، در حين گشت‌زني در گوهردشت به رفتار مشكوك فردي به نام «جليل» كه در حالت طبيعي نبود، مشكوك شدند.

رييس پليس آگاهي استان البرز با بيان اينكه «جليل» در نزديكي خودروي سواري تيبا، رفتارهاي غير طبيعي از خود نشان مي‌داد گفت: ماموران كلانتري در تحقيقات اوليه دريافتند كه خودرو متعلق به شخصي به نام «علي» و از اهالي قزوين است.

وي با بيان اينكه ماموران در صحبت با «جليل» دريافتند كه وي براي بهبودي همسرش به كرج آمده است گفت: اين مرد در سخنان خود عنوان كرد كه براي دريافت دعا از مردي به نام «علي» براي بهبودي و درمان همسرش به كرج آمده و در حال حاضر نيز همسرش و مرد رمال در يكي از خانه‌هاي مجاور تنها هستند.

رييس پليس آگاهي البرز با بيان اينكه ماموران كلانتري در تحقيقات بعدي متوجه شدند كه «علي» رمال و دعانويس است و به بهانه انجام رمالي، سه ليوان شربت آب‌ليمو به اين زوج خورانده است كه به اين دليل اين افراد از حالت عادي خارج شده‌اند گفت: ماموران در بازرسي از خودرو علي تعدادي قرص‌هاي خواب‌آور، آرام‌بخش و همچنين وسايل نصب ماهواره كشف و ضبط كردند.

گل صباحي با بيان اينكه پس از دستگيري علي، وي به همراه پرونده متشلكه به پليس آگاهي ارجاع شد، گفت: با توجه به نوع پرونده، موضوع براي رسيدگي به اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداري ارجاع داده شد.

رييس پليس آگاهي البرز افزود: كارآگاهان در تحقيقات بعدي دريافتند كه انگيزه اصلي «علي» تجاوز بوده است.

وي با بيان اينكه ماموران در بازرسي از منزل وي دريافتند كه «علي» به جعل عنوان سرهنگ نيروي انتظامي نيز مبادرت كرده است گفت: «علي» در اعترافات خود به بزه‌هاي ارتكابي و همچنين جعل عنوان سرهنگ نيروي انتظامي معترف شد و گفت: براي ازدواج دوم خود به جعل عنوان سرهنگ نيروي انتظامي مبادرت كرده است.

گل‌صباحي با بيان اينكه تحقيقات ادامه داشت تا اينكه نظريه پزشكي قانوني مشخص كرد كه داروهاي استفاده شده براي دعانويسي در شربت‌هاي آبليمو كشنده است گفت: پس از انجام تحقيقات متهم به همراه پرونده متشكله در اختيار دادسرا قرار گرفت./ایسنا

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.