تاريخ : | | نویسنده : 24linuxhosting

شاید خاوري با بليط دولتي فرار کرده باشد!

این همان امضاهایی است که در زمان انتخابات رو شده بود تا علیه یک‌سری از نمایندگان استفاده شود که مجلس در انتصاب خاوری نقش داشت در حالی که این امضا برای باقی ماندن وی در بانک سپه بود.

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: چون ممکن است بازگشت خاوری دامن خیلی‌ها را بگیرد شاید برای فرارش، بلیط دولتی هم گرفته باشند.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا به چگونگی ورود خاوری به بانک ملی و اتفاقات رخ داده در فرار وی پرداخت.

وی با بیان اینکه خاوری پیش از اینکه به بانک ملی بیاید در بخش حقوقی بانک سپه مشغول بود، اظهار داشت: خاوری اصلا فرد بانکی نبود که وی را وارد مدیریت ارشد یک بانک کنیم.

 

*جعل امضای نمایندگان برای حمایت از خاوری

یوسفیان‌ملا یادآور شد: در دوره هفتم مجلس و زمانی که دولت احمدی‌نژاد روی کار آمد وی به مجلس آمد و از یک سری نماینده‌ها امضاهایی جمع کرد که خاوری فردی شایسته است و در بانک سپه باقی بماند.

وی گفت: این همان امضاهایی است که در زمان انتخابات رو شده بود تا علیه یک‌سری از نمایندگان استفاده شود که مجلس در انتصاب خاوری نقش داشت در حالی که این امضا برای باقی ماندن وی در بانک سپه بود.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه من آن نامه را امضا نکرده بودم و عده‌ای امضای برخی نمایندگان را در آن جعل کرده‌ بودند، یادآور شد: من این افراد را که می‌خواستند از این نامه‌ها در زمان انتخابات سوءاستفاده کنند به خدا واگذار می‌کنم.

 

*خاوری قبل از بانک ملی هم پرونده داشت

وی با اعلام اینکه پسر خاوری قبل از آمدن وی به بانک ملی هم در خارج از کشور آژانس هوایی داشت، ادامه داد: خاوری قبل از آمدن به بانک ملی هم پرونده‌هایی داشت که وی را واجد شرایط مدیرعامل بانک ملی نداسته بودند و وی را قبول نکردند.

 

*انتصاب خاوری بدون توجه به مشکل‌دار بودن وی

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با تاکید بر اینکه آقایان بدون توجه به این اخطارها و پرونده‌ها بزرگ‌ترین بانک دولتی ایران را به خاوری دادند، تصریح کرد: باید از کسی که به وی حکم داد، کسی که به وی ابلاغ داد و کسی که وی را به بانک ملی دعوت کرد پرسید چرا خاوری را وارد این بانک کردید.

وی بیان کرد: از سوی دیگر باید پرسید چرا بر عملکرد این فرد نظارت نکردید تا مشخص شود چه کارهایی در حال انجام است.

یوسفیان‌ملا با بیان اینکه اعضای هیئت مدیره بانک ملی که هنوز هم به کار خود ادامه می‌دهد باید بگویند چرا بر عملکرد خاوری نظارت نشد، افزود: زمانی هم که ایشان در اهواز احضار شد مگر یک بازپرس شهری چقدر قدرت دارد که بتواند مقاومت کند.

 

*شاید برای فرار خاوری بلیط دولتی هم گرفته باشند

وی گفت: خیلی راحت برای وی حکم ماموریتی صادر می‌شود تا فرار کند، حتی شاید برایش بلیط دولتی هم گرفته باشند تا در ایران نماند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: در شرایط حاضر نیز مطمئن باشد که اگر یک معامله سیاسی پیش‌ نیاید در شرایط عادی خاوری را پس نمی‌دهند چون آنها منتظر یک بده بستان سیاسی هستند.

 

*کانادا به خوبی می‌داند خاوری کیست و کجاست!

وی با بیان اینکه دولت کانادا آیا نمی‌داند خاوری در کشور اوست و یا تابعیت مضاعف دارد، ادامه داد: یک زمانی احساس کردند وی شناسایی شده، فراریش دادند تا امروز که دوباره به کانادا برگشته است.

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به اینکه دولت‌هایی که با اثر انگشت یک فرد را در هوا شناسایی کرده و هواپیمایش را می‌نشانند به خوبی می‌دانند خاوری کجاست، تصریح کرد: افراد زیادی پشت ماجرای خاوری هستند.

 

*بازگشت خاوری دامن خیلی‌ها را می‌گیرد

وی با بیان اینکه در ماجرای خاوری هرکس به هر میزان که حمایت کرده باید پاسخگو باشد، گفت: حتی یک کلمه حمایت از خاوری یا تهیه پاسپورت و گرفتن ماموریت برای وی یک حمایت از اعمال وی به شمار می‌رود که باید برخورد شود.

وی تاکید کرد: اینها کسانی هستند که نمی‌خواهند خاوری به کشور بازگردد چون وابسته به جریانی است که اگر بازگردد دامن همه را خواهد گرفت.

یوسفیان‌ملا با اعلام اینکه امروز پرونده این مفسد اقتصادی در دادگستری تا به انتها طی شده است، یادآور شد: افراد رده اول این پرونده برایشان تقاضای حکم اعدام صادر شده است و بقیه افراد نیز برایشان بیش از 15 سال تقاضای حکم شده است.

 

*پیش‌بینی زمان اعلام رای دادگاه

این نماینده مجلس تصریح کرد: مطمئنا رای‌های دادگاه نیز تا یک ماه یا 45 روز آینده مشخص می‌شود اما اگر با رای دادگاه مشکل فساد اقتصادی حل می‌شد بعد از اعدام فاضل خداد و یا زندانی شدن شهرام جزایری دیگر نباید خاوری‌ها درست می‌شدند.

 

*نظام بانکی عامل اصلی فساد است

وی گفت: تا نظام بانکی ما به شکل و سیاق فعلی است که به هر که بخواهد تسهیلات می‌دهد و به هر که نخواهد نه می‌گوید، این فسادها وجود خواهد داشت./فارسرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.