تاريخ : | | نویسنده : 24linuxhosting

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اوکراین 0 - فرانسه 2: آبی های باکلاس!

بازی دو تیم حدود یک ساعت به دلیل شرایط نامساعد جوی متوقف شد و در نهایت فرانسه توانست با دو گل در اوایل نیمه دوم به برد برسد.

فرانسه با برد دو بر صفر مقابل اوکراین میزبان امید بسیاری برای صعود به دور بعد پیدا کرد. آنها در این دیدار کلاسی بسیار بالاتر از میزبان داشتند و مزد برتری خود را با این نتیجه گرفتند.

لوران بلان دو تغییر در ترکیب اصلی تیمش داده بود و گائل کلیشی را جانشین پاتریس اورا، و ژرمی منز را جانشین فلوران مالودا کرده بود. در ترکیب اوکراین هم تغییری دیده نمی شد.

پیش از بازی و در حالی که سرود ملی دو کشور نواخته می شد، صدای رعد و برق مانع آن می شد که این دو سرود ملی شنیده شود. اوضاع بد جوی ادامه یافت و بازی دو تیم در دقیقه 4 به دلیل بارش شدید باران، توفان گسترده و رعد و برق پیاپی قطع شد و تقریبا یک ساعت بعد از سر گرفته شد.

فرانسه در ادامه بازی مالکیت توپ را به خوبی در اختیار گرفت. ژرمی منز گلی زد که آفساید بود و در هر حال تیم لوران بلان بسیار خطرناک تر از حریف بازی می کرد.

آبی ها در دقیقه 30 فرصتی عالی را از دست دادند. سانتر فرانک ریبری به منز رسید و بال پاری سن ژرمن ضربه خوبی زد که پیاتوف آن را مهار کرد.

اوکراین در دقیقه 35 کم مانده بود بر خلاف جریان بازی به گل برسد. توپی امیدوارانه برای آندری شوچنکو ارسال شد، او هم با سر توپ را فوق العاده کنترل کرد و سپس شوتی محکم زد که البته زاویه او چندان باز نبود و هوگو یوریس آن را دفع کرد.

فرانسه هم این حمله را پاسخ داد و روی ضربه ای ایستگاهی، سانتر ریبری با ضربه سر فیلیپ مکسس داشت وارد دروازه می شد که پیاتوف این توپ را هم عالی دفع کرد.

مارکو دویچ بین دو نیمه جانشین آندری ورونین بی اثر شد. اما فرانسه با این حال همچنان تیم برتر میدان بود. منز باز هم شوتی زمینی زد که پیاتوف آن را باز هم مهار کرد.

سپس نوبت به شوچنکو رسید که کلاس بالای بازی خود را نشان دهد. او توپ را گرفت و شوتی سنگین از راه دور زد که با اندکی فاصله از روی دروازه فرانسه به بیرون رفت. سپس ضربه آناتولی تیموشچوک هم راهی به دروازه نیافت.

فرانسه سرانجام در دقیقه 52 به گل رسید. روی حرکتی تیمی، کریم بنزما منز را در محوطه جریمه یافت و توپ را به او داد. او هم با پای چپ توپ را گرفت و با شوتی خوب دروازه پیاتوف را در حوالی تیر نزدیک تر باز کرد.

فرانسه فوق العاده بود و در دقیقه 56 گل دوم را هم زد. باز هم بنزما پاس گل داد. این بار این مهاجم رئال مادرید توپ را برای یوهان کابایه ارسال کرد و توپ پس از تلاش ناموفق دو مدافع اوکراین برای دفع توپ به کابایه رسید و او هم با ضربه ای زمینی فاصله را دوبرابر کرد.

فرانسه توپ و میدان را در اختیار گرفته بود و کابایه یک بار دیگر در حالی که پیاتوف هم تسلیم شده بود شوت زد که این بار توپ او به تیر برخورد کرد.

بازی با تملک توپ فرانسه ادامه یافت و اوکراینی ها هم اراده ای برای تغییر نتیجه نداشتند.

فرانسه با این برد اوضاع خوبی در جدول یافت و اوکراین به فکر دیدار با انگلیس است./سایت گلرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.