تاريخ : | | نویسنده : 24linuxhosting

 

 

افزايش طول عمر شوراها موجب...

 

سخنگوي جمعيت وفاداران انقلاب اسلامي:

افزايش طول عمر شوراها موجب خدشه‌دار شدن حق مردم مي‌شود


در صورتي كه انتخابات شوراها بدون نظر مردم تمديد شود اعضاي شورا نمايندگان مجلس محسوب مي‌شوند نه مردم/دبير كل جمعيت وفاداران انقلاب اسلامي در جلسه شب گذشته اين حزب گزارشي روند نفاق در كشور ارائه كرد.

سخنگوي جمعيت وفاداران انقلاب اسلامي تاكيد كرد:افزايش طول عمر شوراها موجب خدشه‌دار شدن حق مردم مي‌شود.
حبيب الله بوربور در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا با اشاره به برگزاري جلسه شب گذشته شوراي مركزي جمعيت وفاداران انقلاب اسلامي در خصوص مسائل مطرح شده در اين جلسه گفت: در اين جلسه آقاي عظيمي گزارشي از روند نفاق در كشور براي حاضرين در جلسه ارائه دادند و با بحث در مورد اخبار روز برنامه‌هايي كه اصولگرايان و اصلاح‌طلبان براي آينده به دنبال آن هستند مورد بررسي قرار گرفت.
وي با اشاره به حضور عبد خدايي در اين جلسه گفت: آقاي عبد خدايي با مطرح كردن بحث تاريخ صد ساله اخير ايران و تاريخ انقلاب تاثير مسائل ديني در كشور و عدم وابستگي به اجانب را مورد بررسي قرار دادند.
سخنگوي جمعيت وفاداران انقلاب اسلامي در خصوص تجميع انتخابات نيز گفت: در رابطه با بحث انتخابات، پيشنهادات حاضرين كه بيش از 200 نفر بودند مورد بررسي قرار گرفتند كه اين پيشنهادات به اطلاع مسوولين خواهد رسيد.
بوربور در رابطه با تمديد انتخابات شوراها به مدت دو سال به منظور تجميع اين انتخابات با انتخابات رياست‌جمهوري گفت: اين كار از لحاظ قانوني مشكل دارد علتش هم اين است كه مردم براي يك مدت مشخص راي دادند و اگر بخواهند طول عمر شوراها را افزايش دهند حقي كه مردم در انتخابات داشتند خدشه دار مي‌شود.
وي ادامه داد: شايد بتوان در دوره‌هاي متعدديانتخابات را تجميع كرد و به مردم اطلاع بدهند كه مثلاً رايي كه از شما مي‌گيريم براي يك مدت سه تا پنج ساله است ولي اگر بخواهند بدون نظر مردم انتخابات شوراها را تمديد كنند با اين حساب اعضاي شورا نمايندگان مجلس هستند نه نمايندگان مردم پس بهتر است انتخابات شوراها به موقع برگزار شود.
سخنگوي جمعيت وفاداران همچنين توهين بعضي از كشورهاي همسايه در رابطه با جزاير سه گانه را از موضوعات مطرح شده در اين جلسه دانست و گفت: در حالي كه كشورهاي همسايه در رابطه با مساله جزاير سه گانه همچنان به پرده دري‌هاي خود ادامه مي‌دهند حاضرين در جلسه خواستار برخورد قاطعانه‌تر وزير امور خارجه با آن كشور و دفاع جدي‌تر از حيثيت كشور شدند...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.