تاريخ : | | نویسنده : 24linuxhosting

 

 

 

 

اصلاح قانون چگونگی اداره مناطق آزاد

 

از سوي رئيس جمهور ابلاغ شد؛

قانون اصلاح قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی


بر اساس این قانون تاسیس و فعالیت موسسات بیمه ایرانی و خارجی و شعب و نمایندگی آنها و موسسات کارگزاری بیمه در مناطق آزاد تجاری-صنعتی ایران تابع مقرراتی است که به پیشنهاد بیمه مرکزی ایران به تصویب هیئت وزیران خواهد رسید.

ایلنا: ريیس جمهور قانونی را ابلاغ کرد که بر اساس آن تاسیس و فعالیت شعب و نمایندگی مؤسسات خارجی و مؤسسات کارگزاری بیمه خارجی مجاز و تابع مقرراتی خواهد بود که به پیشنهاد بیمه مرکزی به تصویب هیئت وزیران خواهد رسید.
به گزارش ايلنا،‌ قانون اصلاح قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی که در مجلس شورای اسلامی تصویب و از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام موافق با مصلحت نظام تشخیص داده شد برای اجرا ابلاغ شد.
بر اساس این قانون، تبصره "حکم مذکور در این ماده شامل شعب و نمایندگی مؤسسات خارجی و مؤسسات کارگزاری بیمه خارجی نیز خواهدبود" به ماده (28) الحاقی قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی جمهوری اسلامی ایران مصوب 1378 الحاق می شود.
بر اساس ماده 28 این قانون، تاسیس و فعالیت موسسات بیمه ایرانی و خارجی و شعب و نمایندگی آنها و موسسات کارگزاری بیمه در مناطق آزاد تجاری-صنعتی جمهوری اسلامی ایران مجاز و تابع مقرراتی است که به پیشنهاد بیمه مرکزی ایران به تصویب هیئت وزیران خواهد رسید.
بر اساس این قانون، یک بند به عنوان ماده 29 به قانون مذکور اضافه شده است که بر اساس این بند، تأسیس و فعالیت بورسها با سرمایه داخلی و خارجی در مناطق آزاد براساس مقررات مجاز و تابع آئین‌نامه‌ای است که ظرف مدت شش ماه از تاریخ تصویب این قانون با پیشنهاد شورای عالی بورس و اوراق بهادار به تصویب هیئت وزیران خواهدرسید...../تحلیل:خبرگزاری ایلنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.