تاريخ : | | نویسنده : 24linuxhosting

قتل زن جوان در یک قرار شیطانی

مرد جوان که در قرار مرگبار زن بدهکار را با ضربه های سخت به قتل رسانده و طلاهایش را سرقت کرده بود در جریان تحقیقات کارآگاهان پلیس شناسایی و دستگیر شد.

چند ساعتی از تحویل سال 91 نگذشته بود که کارآگاهان پلیسآگاهی استان فارس از کشف جسد زن ناشناسی در محله سعدی شیراز باخبر شدند.

دقایقی بعد تیمی از ماموران همراه بازپرس کشیک قتل در محل جنایت حاضر شدند. در نخستین بررسی ها مشخص شد زن جوان با ضربه های جسم سخت به قتل رسیده و قاتل جسد او را در منطقه ای کم تردد رها کرده است. از سوی دیگر پزشک جنائی نیز اعلام کرد حدود 72 ساعت از قتل این زن می گذرد.

پس از تحقیقات مقدماتی جسد برای تعیین علت اصلی مرگ و شناسائی هویت مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد.

تیم جنائی هم برای کشف راز این جنایت شناسائی هویت مقتول را در دستور کار قرار دادند به همین خاطر به بررسی پرونده افراد فقدانی پرداختند. بررسی ها نشان داد سه روز قبل خانواده زن جوانی به نام مونا با مراجعه به پلیس آگاهی از ناپدید شدن او خبر داده بودند.

در ادامه خانواده مونا به پزشکی قانونی منتقل شدند که با مشاهده جسد، دخترشان را شناسائی کردند.آنها در جریان تحقیقات اظهار داشتند: مونا سه روز قبل برای انجام کاری از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. در این مدت به هرجا که احتمال می دادیم آنجا باشد سر زدیم اما تلاش های ما برای یافتن او بی نتیجه ماند. به همین خاطر با مراجعه به پلیس طرح شکایت کردیم.تا اینکه از قتل او باخبر شدیم.

با شناسائی هویت مقتول روند رسیدگی به این پرونده وارد مرحله تازه ای شد و کارآگاهان با تجسس های گسترده متوجه شدند مقتول آخرین بار با مردی به نام سامان قرار داشته است.

با کشف این سرنخ سامان دستگیر و برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شد . او در نخستین بازجوئی ها منکر هرگونه آشنائی با مقتول شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: مدتی قبل به واسطه آشنائی با مقتول مقداری پول به او قرض دادم اما مونا از پس از دادن آن خودداری می کرد.روز حادثه با طرح نقشه ای شیطانی با او در محله سعدی قرار گذاشتم. از مونا خواستم طلبم را بدهد اما بازهم منکر این پول شد. تصمیم گرفتم او را بکشم و به جای طلبم طلاهایش را سرقت کنم. زمانی که مقتول در حال ترک محل قرار بود ضربه های سنگینی به سرش زدم که باعث مرگش شد. جسد را همانجا رها کرده و سریع گریختم.

متهم پس از اعتراف به این جنایت و بازسازی صحنه قتل با قرار بازداشت روانه زندان شد.

منبع:  مهررپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.