«قبل از ازدواج شوهرم به قدري به من توجه مي‌كرد كه از ابراز علاقه‌اش خسته مي‌شدم اما به محض اينكه زندگي مشترك‌مان را شروع كرديم، نه تنها توجه‌اي نسبت به من ندارد بلكه به دليل تماس‌هاي تلفني مشكوكي كه در طول شبانه روز به او مي‌شود زندگي‌ مشتركمان در معرض خطر قرار گرفته است و به همين جهت خانواده‌ام از من خواسته‌اند تا از او جدا شوم».

 

به گزارش خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، زن جواني در دادگاه خانواده حضور يافت و درخواست جدايي‌اش را به گفته‌ي خودش بر خلاف ميلش به دادگاه ارائه كرد و خطاب به قاضي گفت: پنج ماه از شروع زندگي مشترك‌مان مي‌گذرد، اما متاسفانه همسرم نتوانست به قول‌هاي قبل از ازدواجش عمل كرده و من را خوشبخت كند.

وي ادامه داد: سه سال قبل از ازدواج، همديگر را مي‌شناختيم و با رفت و آمدهاي متعدد، همديگر را زوج‌هاي مناسبي براي يكديگر مي‌دانستيم، غافل از اينكه حرف و قول‌هاي قبل از ازدواج، زمين تا آسمان با حرف‌هاي بعد از ازدواج تفاوت دارد. شوهرم جزو آن دسته از افرادي است كه حرف‌هايش با عملش فرق دارد.

زن جوان كه 23 ساله بود، با بيان اينكه همسرم قبل از ازدواج بيش از اندازه به من توجه مي‌كرد، به طوري كه خودم گاهي اوقات از رفتارش خسته مي‌شدم، اظهاركرد: قبل از ازدواج همسرم هر روز به ديدنم مي‌آمد به طوري كه از 24 ساعت شبانه روز ما 18 ساعت در كنار يكديگر بوديم، حتي زماني كه از او مي‌خواستم اين ديدارها را كم كند در پاسخ به من مي‌گفت كه بيش از حد به من وابسته است و اگر يك روز من را نبيند، آن روز برايش جهنم است و من آن‌قدر ساده لوح بودم كه حرف‌هاي او را باور مي‌كردم.

وي با بيان اينكه رفتار همسرم در حال حاضر شك برانگيز است، ادامه داد: بعد از ازدواج، تلفن همراه همسرم به طور مداوم زنگ مي‌خورد و هر زماني كه كنار من باشد، تلفن را قطع مي‌كند و هر بار از او مي‌خواهم دليل اين تلفن‌هاي بي‌وقتش را بگويد، از پاسخ طفره مي‌رود.

زن جوان در ادامه، درحالي كه گريه مي‌كرد، گفت: ‌من به همسرم علاقمند هستم، اما خانواده‌ام با متوجه شدن موضوع تلفن‌هاي مشكوك همسرم از من مي‌خواهند كه از او جدا شوم، من مي‌دانم كه همسرم به من خيانت مي‌كند اما به آينده‌مان اميدوارم و نمي‌خواهم زندگي‌مان به دليل شيطنت‌هاي همسرم نابود شود.

در ادامه جلسه دادگاه، شوهر اين زن با بيان اين كه من نيز به همسر و زندگي مشترك‌مان علاقمندم، اظهار كرد: قبول دارم، اشتباهاتي داشته‌ام و مي‌خواهم كه همسرم اين اشتباه‌هاي من را ببخشد. مي‌خواهم كه از تقاضاي خود منصرف شود، قول مي‌دهم خطاهاي گذشته را جبران كنم.

در ادامه اظهارات مرد، زن جوان با ناراحتي، ياد آور شد:‌ در اين پنج ماه زندگي مشترك همسرم به سفرهاي مجردي رفته است و هر زمان كه از او مي‌خواهم كه من را همراه خود ببرد، مي‌گويد ترجيح مي دهد كه با دوستان مجردش به سفر برود. در صورتي كه همسرم قلبا از اشتباهاتش پشيمان باشد، حاضرم به دليل علاقه‌اي كه به او دارم مقابل خانواده‌ام بايستم و از درخواست جدايي انصراف دهم.

به گزارش ايسنا، قاضي دادگاه بعد از شنيدن اظهارات طرفين حكم طلاق اين زوج جوان را صادر نكرد و از آنها خواست كه براي ايجاد يك زندگي صادقانه مشترك تلاش بيشتري بكنند.... / ايسنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.