احمدي‌نژاد به نماینده ها: حیف تان نمی آید پسر مومنی مثل نامجو را استیضاح کنید؟

 

 

رئيس‌ جمهور در پاسخ به اظهارات دو تن از استيضاح‌كنندگان وزير نيرو، استيضاح را حق نمايندگان ملت و براي روشن شدن مسائل دانست و گفت: "بدانيد ما در خدمت شما [نمايندگان مجلس]، پاي آرمان‌‌هاي عدالت و خدمت‌گذاري هستيم. "

 

به گزارش  فارس، محمود احمدي‌نژاد رئيس ‌جمهور ظهر امروز يكشنبه در مراسم استيضاح مجيد نامجو وزير نيرو در صحن علني مجلس حضور يافت تا از عملكرد اين عضو كابينه دهم دفاع كند.

وي در آغاز سخنانش با تشكر از استيضاح‌كنندگان و مخالفان استيضاح نامجو، گفت: خداوند متعال را سپاسگذارم كه توفيق زيارت همكاران خود را در مجلس عنايت فرمود كه اي كاش اين ديدار براي جلسه استيضاح نمي‌بود و براي ادامه همكاري بين دولت و مجلس برگزار مي‌شد.

احمدي‌نژاد با استناد به سخنان حشمت‌الله فلاحت‌پيشه و موسي‌الرضا ثروتي نمايندگان مجلس اسلام‌آباد و بجنورد در مجلس، استيضاح را براي روشن شدن مسائل و حق نمايندگان مجلس دانست.

رئيس‌ جمهور در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به مطالب مطرح شده از سوي استيضاح‌كنندگان و مخالفان استيضاح، اين مطالب را از روي دلسوزي نمايندگان عنوان و خاطر نشان كرد: آقاي ثروتي مي‌خواهند با سرعت دو هزار به جلو بروند اما دو هزار ظرفيت بودجه نيست؛ چرا كه امكانات كشور مشخص است.

احمدي‌نژاد با بيان اينكه دولت و وزارت نيرو از حداكثر امكانات استفاده مي‌كنند، از سرعت بالاي وزارت نيرو در پيشبرد برنامه‌هاي اين وزارتخانه خبر داد و تصريح كرد: بدانيد ما در خدمت شما [نمايندگان مجلس]، پاي آرمان‌‌هاي عدالت و خدمت‌گذاري هستيم.

وي نامجو را وزيري مخلص، مؤمن و پركار معرفي كرد و با بيان اينكه بايد كارهاي انجام شده را ديد و آنها را با گذشته مقايسه كرد، اظهار داشت: معتقدم كه در دوره ايشان [نامجو] وزارت نيرو با برنامه‌تر، سريع‌تر و بهتر جلو مي‌رود كه آثار آن نيز در كشور نمايان شده است.

عالي‌ترين مقام اجرايي كشور در ادامه سخنان خود از مجلسي‌ها پرسيد كه "حيفتان نمي‌آيد آقاي نامجو، پسري مؤمن، دلسوز و پاك استيضاح شود؟ انشاءالله لطف كنيد، آقاي نامجو در دولت حضور داشته باشند و خدماتشان را ادامه دهند. "

احمدي‌نژاد با تاكيد بر اينكه اين عدد و رقم‌هايي كه از بودجه مطرح شده، به نظر عدد و رقم‌هاي ناقصي بوده است، تصريح كرد: امسال تخصيص بودجه عمراني به فضل الهي عليرغم اينكه روي صندوق توسعه نيز در بخش زيربنايي حساب كرده بوديم، كسر شد اما انشاءالله بالاي 75 درصد تخصيص خواهيم داشت كه در نوع خودش بسيار كار ارزشمندي است.../فارسرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.