تاريخ : | | نویسنده : 24linuxhosting

ریزش یک کارگاه در مجاورت یک زمین در حال گودبرداری، جان کارگری را گرفت.

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این‌خبر گفت: وقوع حادثه ریزش‌آوار در ساعت 16:48 روز شنبه به سامانه 125 اطلاع داده شد و پس از آن آتش‌نشانان ایستگاه 62 به همراه گروه نجات 5 و تجهیزات مربوطه از سوی ستاد فرماندهی به محل حادثه واقع در شادآباد، خیابان 17 شهریور اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه‌داد: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که در مجاورت یک زمین به مساحت 250 مترمربع که به عمق حدود پنج متر گودبرداری شده بود، کارگاه تراشکاری و آلومینیوم‌سازی قرار داشته که ریزش کرده است.

ملکی با اشاره رعایت نکردن اصول ایمنی در محل گودبرداری شده اظهارکرد: در این زمین گودبرداری شده شمع‌بندی و اسکلت سازه نگهبان اجرا نشده بود و همین امر سبب تخریب کارگاه مجاور که دارای بافتی فرسوده بوده، شد.

وی با بیان اینکه یکی از کارگران مشغول به کار در کارگاه تراشکاری در پی این حادثه در زیرآوار محبوس مانده بود به ایسنا گفت: آتش‌نشانان در نخستین مرحله پس از ایمن‌سازی محل، عملیات خود برای خارج‌کردن این کارگر را از زیرآوار آغاز کرده و پس از مدتی وی را از زیر حجم انبوهی از خاک خارج کرد و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه پس از بررسی علائم حیاتی این کارگر 30 ساله ایرانی، مرگ وی را تائید کردند.

به گفته ملکی، آتش‌نشانان در ساعت 18:05 به عملیات خود خاتمه دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به ارائه تذکرات و هشدارهای متعدد به مالکان و مدیران این پروژه اظهارکرد: کارشناسان آتش‌نشانی پیشتر چندین بار نسبت به ناایمن بودن محل گودبرداری و نصب نکردن سازه‌های نگهبان و ... در این زمین هشدار داده بودند که متاسفانه به هیچ یک از آنان توجهی نشده بود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.