شفاف: موشک های فجر 5 باعث کاهش قیمت آپارتمان های تل آویو شده است.

به گزارش روزنامه صهیونیستی معاریف، منابع اسرائیلی گفته اند موشک های فجر 5 که در جنگ اخیر غزه از سوی گروه های مقاومت فلسطینی به سمت تل آویو شلیک شدند باعث کاهش شدید قیمت واحدهای آپارتمانی تل آویو شده اند.

گروه های فلسطینی و برخی از مقامات تهران ، گفته اند موشک های فجر 5 ساخت ایران هستند که در اختیار گروه های مقاومت در غزه قرار گرفتند.

به گفته اسرائیلی ها، موشک هایی که از غزه شلیک شدند و در تل آویو و به ویژه منطقه رشون لتسیون فرود آمدند علاوه بر بروز ترس و رعب در میان اسرائیلی ها به کاهش قیمت واحدهای آپارتمان و کاهش متقاضیان برای خرید آنها منجر شده اند.

روزنامه معاریف به نقل از مدیر یکی از بنگاه های مسکن در تل آویو نوشت: از هنگامی که شهر تل آویو به منطقه هدف موشک های گروه های فلسطینی وارد شده قیمت واحدهای آپارتمانی در این شهر به صورت ملموس، سیر نزولی پیدا کرده است .

وی افزود: مردم تنها به دنبال خانه هایی هستند که در برابر حملات موشکی، ایمن باشند. من با افرادی روبه رو شدم که حاضر بودند مبالغ کلانی را بپردازند تا خانه ای ایمن در برابر موشک های فلسطینی بخرند.این فعال بخش مسکن در تل آویو اضافه کرد: در مقابل ، فروش خانه هایی که پناهگاه ایمن ندارند، غیرممکن است.

به نوشته این روزنامه صهیونیستی، اسرائیلی ها پس از حملات موشکی علیه تل آویو، خرید خانه های بدون اتاق های پناهگاه را رد می کنند.

بالا بودن قیمت مسکن در اسرائیل همیشه یکی از موضوعات مورد اعتراض مردم ساکن این رژیم بوده است. همچنین بارها تظاهرات معترضین اسرائیلی در برابر مقر کابینه علیه گرانی مسکن به راه افتاده است.

گروه های مقاومت فلسطین در جنگ اخیر غزه، توانستند برای نخستین بار در 20 سال اخیر،  شهر تل آویو پایتخت تجاری اسرائل را مورد هدف حملات موشکی خود قرار داده و آژیرهای خطر این شهر را به صدا درآورند.

تل آویو دومین شهر پرجمعیت اسرائیل واقع درساحل دریای مدیترانه و با جمعیت سه و نیم میلیون نفری در فاصله 75 کیلومتری منطقه غزه قرار دارد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.