سردار جزایریفارس: معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اندیشه‌های دفاعی امام خامنه‌ای می‌تواند راهنمای ملل مسلمان در خاکریزهای ستیز با استکبار و مقابله با نظام سلطه قرار گیرد.

سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه همایش تبیین اندیشه‌های دفاعی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی اظهار داشت: برگزاری این همایش فرصت ارزشمند و دریچه‌ای نو برای تفکر و تامل در اندیشه‌های مقام معظم رهبری در حوزه دفاعی و نظامی را برای اندیشمندان، متفکران و نخبگان پدید آورده است.

وی افزود: بدون تردید در صورتی که ابعاد و زوایای عمیق و رهگشای اندیشه و تفکر دفاعی و جهادی رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا برای اقشار و آحاد مختلف جامعه بویژه نیروهای مسلح و مدافعان انقلاب اسلامی تبیین و گشوده شود روحیه جهادی و پیشتازی برای تقویت بنیه دفاعی و آمادگی برای مقابله با تهدیدات و خطرات ناشی از بدخواهان ملت ایران ارتقاء یافته و جبهه مقاومت و استکبار ستیز در تراز مکتب اسلام و انقلاب به حیات و حرکت خود پویایی بیشتری خواهد داد.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با تاکید بر اینکه ترکیب اندیشه‌های دفاعی امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری توانسته است موفقیت بسیاری را برای کشور رقم زند، تصریح کرد: این اندیشه و تفکر توانسته است ملت ایران و انقلاب اسلامی را در امتداد نهضت پیامبر اعظم (ص) و ائمه اطهار (ع) بیش از 33 سال رویارویی با امواج سهمگین و گسترده تهدیدات و توطئه‌های استکبار در عرصه‌های سخت، نیمه سخت و نرم عبور دهد.

جزایری افزود: اندیشه‌های نافذ و عمیق دفاعی مقام معظم رهبری با ظرفیت‌ها و قابلیت‌های برتری ساز خود قادر است جهان اسلام را به ساحل پیروزی و غلبه بر دشمنان مسلمین و نظام کفرو الحاد جهانی و قدرت‌های سلطه گر و قلدر برساند.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور تلفیق آرمان گرایی و واقع گرایی را نقطه تمایز و درخشندگی اندیشه‌های دفاعی مقام معظم رهبری خواند و تاکید کرد: ترویج و نهادینه سازی اندیشه‌های دفاعی امام خامنه‌ای در جهان اسلام برای ملت‌های مسلمان مصونیت ساز بوده و با فراهم سازی زمینه‌های اقتدار و صلابت برای آنها خنثی سازی نقشه‌های دشمنان و بیگانگان را بر ایشان به ارمغان‌ می‌آورد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تحولات تعیین کننده و سرنوشت‌ساز جاری در سطح منطقه و جهان اسلام، اندیشه‌ دفاعی مقام معظم رهبری را قطب نمای دکترین دفاعی و اقتدار بازدارنده نظام توصیف و خاطرنشان کرد: گسترش و نفوذ این اندیشه‌ها فراتر از مرزهای ایران خواهد توانست قدرت اسلام و نگاه مکتب انقلاب اسلامی و ولایت فقیه به زندگی همراه با عدالت، صلح، عزت و عدم انقیاد برابر ظالم و فاسد را به بشریت عرضه کند.

وی نقش نخبگان و رسانه‌ها در تبیین، تبلیغ و ترویج اندیشه‌های آزادیبخش و اقتدار‌آمیز دفاعی رهبر معظم انقلاب اسلامی را بسیار حیاتی مهم ارزیابی کرد و گفت: انتظاراست اصحاب رسانه و اهل تفکر و اندیشه در مقیاس فراملی به رسالت خطیر خود در این زمینه عمل کنند و کلیدهای طلایی اندیشه‌های معظم له را به مشتاقان انقلاب اسلامی، اندیشمندان و آزادیخواهان جهان بشناسانند.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با برشماری تعدادی از مصادیق اندیشه‌های دفاعی فرمانده معظم کل قوا، توانمندی و خودباوری دفاعی، نوآوری‌های دفاعی، ظرفیت سازی های جدید دفاعی و از همه مهمتر نقش حقیقی آموزه‌های دینی و اسلام ناب در ارتقاء و توانمند سازی دفاعی را از جمله آنها دانست.

در این همایش که به اهتمام سازمان عقیدتی- سیاسی وزارت دفاع و با حضور فرماندهان و مسوولین عالی رتبه نیروها برگزار شد، سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی سخنان مبسوطی پیرامون اندیشه‌های دفاعی امام خامنه‌ای ایراد کردند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.